× Bilgi!

Domain adresimiz değişmiştir yeni adresimiz https://jetfilmizle.org tur

Tatar Ramazan Sürgünde izle (1992)

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Reklamı Kapat
Tatar Ramazan Sürgünde izle (1992)

Tatar Ramazan Sürgünde izle (1992)

1992 Yapımı olan Tatar ramazan sürgünde filmi yeşilçal filmlerine ihtiyaç duyanlar için tekrardan sitemize upload ettik. Bu filmde Tatar Ramazan (Kadir inanır) baş rolünde oynamaktadır. Konusu: Tatar Ramazan’ın devamı olan filmde, olaylar Ramazan’ın Adana kapalı cezaevine gelmesiyle başlıyor... Yıllardır hapiste ağalık düzeni kuran Abdurrahman Çavuş ve sağ kolu Akseli Bey, mahkûmları baskı altına almışlardır. Tatar Ramazan’dan önce ünü hapishaneye ulaşınca ikisi soygun çarkının duracağını düşünerek endişelenirler. Bu endişelerinde haklıdırlar. Ezilen mahkûmlar ise Ramazan’ı kendileri için bir kurtarıcı olarak görürler. iyi seyirler jetfilmizle.org sevenler.

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle
  1. Harun K dedi ki:

    Filmde görüntü ve ses güzel fakat yarım başlıyor. başka sitelerde de full var ama sesi çok kötü. Keza görüntü de çok iyi değil. Bunun hem görüntü hem de ses olarak güzel hali yok mu? Veya restorasyonlu? Böyle bir filmi neden kaliteli bir şekilde sorunsuz olarak izleyemiyoruz hayret doğrusu? siz bir el atamaz mısınız admin?

JetFilmizle.org adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Jetfilmizle.biz sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler (E-mail : jetfilmizle@mail.ru). Sitemizden üzerinden film izle Türkçe, film izle yerli, film izle film izler, film izle yeni, film izle macera, film izle aksiyon, film izle hd, film izle alt yazılı, film izle Türkçe dublaj, film izle komedi, film izle yabancı, film izle korku, film izleme sitesi, film izle animasyon, film izle 720p, Filmlerini ücretsiz bir şekilde izleye bilirsiniz.