Mahmut ile Meryem izle film Yerli

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Reklamı Kapat
Mahmut ile Meryem izle film Yerli

Mahmut ile Meryem izle film Yerli

1500’lü senelerde geçen, biri Han’ın oğlu ötekiyi Rahibin kızı olan, farklı dinlere üye iki gencin efsaneye dönüşen epopesi aşkını anlatan film gerçek aşkın nelere kadir olabileceğini gösterme niyeti taşıyor... 1514'te Gence'de Karabağ padişahı Ziyad Khan, 23 yıldır iktidar olmuştur ve şimdi de Saltanatın geleceğinden endişe duyuyor. Ziyad Han'ın halefi karakterinin tam tersi oğlu Mahmut'dur. Ziyad Mahmut'un imparatorluğu yönetemeyeceğinden endişe ediyor. Ziyad Han'ın barbar politikasına rağmen, Mahmut özgürlük ve barışı savunan bir insancıl. Kamerbanu, Ziyat Han'ın karısı tahttan hiç çekinmiyor. Tek kaygısı oğlu Mahmut'un geleceğidir. Mahmut'un evlenip Sultanlığın imparatoru haline gelmesini görmek istiyor. Mahmut, babasının bakış açısını reddeden genç bir adam. Hatta babasının kendisine verdiği gücü ve egemenliği bir kenara koyuyor. Taht onun tek kaygısı değil. Mahmut, bir Hıristiyan keşişin kızı Meryem'e aşık oluyor ve sevdiği bu sevgidir. Mahmut'un tutumu, oğluyla birlikte imparator görmek isteyen Ziyad Khan için endişe vericidir. Öte yandan, Meryem'in babası dini farklılıklar yüzünden Meryem'i Mahmut'tan uzak tutmaya çalışır. Mahmut sevgisini izleyip Meryem'i araştırıyor. Bu yolculuk sırasında Mahmut sarayın dışındaki hayatı yaşar... Müslüman imparatorun oğlu olan Mahmut, babasının değerlerini reddetti ve miras alacağı imparatorluğu çalıştırmak için insani bir yaklaşımı savunuyor. Ona göre, diğerlerine karşı iktidardan çok daha önemli şeyler vardır - bir Hristiyan rahibenin kızı Meryem için sevdiği sevgi. Mahmut, kendisi için seçilen yolu reddetmek suretiyle, sevgisi Meryem'i arayan tehlikeli bir yolculuğa çıktı. Mahmut'u ve Meryem'i değiştirecek bir kargaşa ortamında bu yolculuk.

5.8
1 Dehşet Verici Kötü2 Korkunç3 Çok Kötü4 Kötü5 Ortalama6 İyi7 Güzel8 Çok Güzel9 Harika10 Şaheser (2 votes, average: 6,50 out of 10)
Loading...
Eklenme Tarihi: 16-02-2018
Vizyon Tarihi: 2013-03-22
Ayrıca Film Böyle Tanınır: Махмут и Мерием, Mahmut & Meryem
Yapım: Türkiye, Azerbaycan (2013)
Oyuncular: Aras Bulut Iynemli (Mahmut), Eva Dedova (Meryem), Fahreddin Manafov (Ziyad Han), Melahat Abbasova (Kamer Banu), Polat Bilgin (Sofu), Mehmet Çevik (Kesis), Shamil Suleimanov (Mirza Salman), Safak Baskaya (Bayindir), Ilker Kizmaz (Süleyman Pasa), Kristina Krepela (Ceylan), Ufuk Sen (Olcaytu), Hasan Kaçan (), Cemal Hünal (), Ali Il (), Mert Öcal ()
Yönetmen: Mehmet Ada Öztekin

Bunu seven insanlar aynı zamanda bunları da sevdi...

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle
  1. xeyal dedi ki:

    gozel bir film

  2. sibel dedi ki:

    görüntü iğrenc

  3. hiçyılmaz dedi ki:

    muhtesem

JetFilmizle.org adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Jetfilmizle.biz sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler (E-mail : jetfilmizle@mail.ru). Sitemizden üzerinden film izle Türkçe, film izle yerli, film izle film izler, film izle yeni, film izle macera, film izle aksiyon, film izle hd, film izle alt yazılı, film izle Türkçe dublaj, film izle komedi, film izle yabancı, film izle korku, film izleme sitesi, film izle animasyon, film izle 720p, Filmlerini ücretsiz bir şekilde izleye bilirsiniz.
Reklami Kapat