× Bilgi!

Domain adresimiz değişmiştir yeni adresimiz https://jetfilmizle.org tur

Konuşan Kedi Tom ve Arkadaşları 1. Sezon full izle (2015)

× Bilgi! Film açılmıyorsa üstteki alternatif Player seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.

Reklamı Kapat
Konuşan Kedi Tom ve Arkadaşları 1. Sezon full izle (2015)

Konuşan Kedi Tom ve Arkadaşları 1. Sezon full izle (2015)

Her an serüvene hazır olan, cümbüşlü mizahlarla dolu konuşan bir kedi ve onun aynı derecede konuşkan hayvan dostları, tanınmış olmak için kolları sıvar.

 1. Konuşmayan Tom : Çok önemli bir uygulama tasarımı yarışmasına hazırlanan Tom, kazara kendisine şok verir ve sesini kaybeder.
 2. Arkadaş Canlısı Müşteri Hizmetleri: Yeni Konuşan Ben uygulaması çok meşgul olunca Tom, Gilbert adlı herkesin en iyi arkadaşı olmaya programlanmış çağrı yanıtlama cihazını tamir eder.
 3. GelecekTron: Aynı zamanda dost olan iki teknoloji geliştiricisinin bir konferansta kavga ettiğini gören Tom ve Ben, kendi arkadaşlıklarının da aynı kaderi yaşayacağından endişe eder.
 4. İddialı Aplikasyon: Ben ve arkadaşları, gürültücü komşularına karşı koymakta sorun yaşayınca kendilerini daha iddialı hâle getiren bir uygulama yaratırlar.
 5. Manyetik Ben: Tom ve Ben, Nal Atma Derbisi turnuvasında mahallenin içecek makinesi haklarını Ginger ve Bahçıvan'dan almak için birlik olur.
 6. Angela'nın Atkısı: Angela, Tom'un onu önemli bir moda etkinliğinde utandıracağından endişelidir; ama Tom beklenmedik şekilde çok şık bir izlenim bırakır.
 7. Ben'in En Yüksek Puanı: Ben, her şeyde en iyi olmaya alışkındır; ama onu Kanat Çırpan Konuşan Tom oyununda geçen Hank, ortamların yeni şampiyonudur.
 8. Stratejik Havalı Karışıklık: Angela, diva benzeri öfkesiyle şarkı söylemekle kazandığından daha fazla ün kazanır; ama bu ününü benimser ve yeni, hırslı menajeri olması için Ginger'ı tutar.
 9. Ay'daki Adam: Tom, Hank ve Ben; yıllık kamp gezileri için hazırlık yapar; ama Tom ve Hank, Angela'yla Ginger'ı da kampa çağırınca Ben bundan pek memnun olmaz.
 10. Ay'daki Adam 2 : Ben, yeni kız arkadaşı Ay'ı ziyaret etmek için gider ve Tom'u uygulamaları için yeni bir güncelleme üzerine çalışması için Dünya'da bırakır.
 11. Milyoner Hank: Hank, bağış isteğinde bulunarak lezzetli bir hamburger alma hayalini finanse etmeye çalışır, ama çılgın bir sözün büyük sonuçları vardır.
 12. Cadılar Bayramı Aplikasyonu: Ginger, eğlenceli, şekerle dolu bir Cadılar Bayramı'na hazırlanır, ama ekibin bu sene bayramı kutlamayacağını öğrenince deliye döner.
 13. Koca Ben: Stand-up komedi gösterisiyle kimseyi güldüremeyen Ben, büyük bir etki yaratmasına yardım eden bir cihaz icat eder.
 14. Düşünen Hank: Hank sevdiği programın olduğu kanalı açmayınca Ginger, Hank'i hayali olduğuna inandırır. Şakacının bu yalanı daha sonra geri teper.
 15. Mikrop Yok Edici: Ben, Hank'i hasta eden Jeremy adlı mikrobu büyütür. Ama Jeremy, hepsini hasta etmek olan gizli planına rağmen, çok geçmeden tüm ekibin dostluğunu kazanır.
 16. Yönetmen Hank: Hank, doğum gününü en sevdiği TV programının bir bölümünü çekerek kutlamak ister ve arkadaşlarının iş birliği yapmaktan başka seçeneği yoktur.
 17. Eldiven Telefon: Tom ve ekip, Eldiven Telefon'a sahip olmak için iki gün boyunca sırada bekler, ama yeni popüler alet onlar alamadan tükenir.
 18. Pinpon Sihirbazı: Tom ve ekip, masa tenisi masasını ilk aldıkları zamanı hatırlar ve Ben anında bu sporla kafayı bozar.
 19. Doktor Hank: Kazara bir reklama tıklayan Hank, internet tıp okuluna kaydolur ve Ben'in gizemli yeni hastalığına tanı koymaya çalışır.
 20. Angela'nın Serserisi: Birisi Noel konserinin kostümlü provası sırasında Angela'nın sözünü kesince Tom suçluyu bulmaya söz verir.

1 Dehşet Verici Kötü2 Korkunç3 Çok Kötü4 Kötü5 Ortalama6 İyi7 Güzel8 Çok Güzel9 Harika10 Şaheser (3 votes, average: 6,33 out of 10)
Loading...
Eklenme Tarihi:03-02-2018
Vizyon Tarihi: 2018-01-16
Ayrıca Film Böyle Tanınır: Tokingu Tomu Ando Furenzu, TokingTom-AenPeulenjeu, Gadajacy Tom i Przyjaciele, Говорящий Том и Друзья, Talking Tom and Friends
Yapım: Kıbrıs, Avusturya, Tayland ()
Süre: 11 dakika
Filmin Resmi Facebook adresi: https://www.facebook.com/unsupportedbrowser
Filmin Resmi Web Adresi: http://talkingtomandfriends.com/
Oyuncular: Colin Hanks ( Tom), Tom Kenny ( Hank), James Adomian ( Ben), Lisa Schwartz ( Angela), Maria Bamford ( Ginger)
Yönetmen:

Yorum Yapmak İster Misin?

Spoiler Ekle
 1. admin dedi ki:

  26 Bölüm daha eklendi.

 2. semih dedi ki:

  lütfen 2.sezon gelsin

 3. mehmet kahraman dedi ki:

  çok güzel bi seri devamını heycanla bekliyom 🙂

JetFilmizle.org adlı sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Jetfilmizle.biz sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler (E-mail : jetfilmizle@mail.ru). Sitemizden üzerinden film izle Türkçe, film izle yerli, film izle film izler, film izle yeni, film izle macera, film izle aksiyon, film izle hd, film izle alt yazılı, film izle Türkçe dublaj, film izle komedi, film izle yabancı, film izle korku, film izleme sitesi, film izle animasyon, film izle 720p, Filmlerini ücretsiz bir şekilde izleye bilirsiniz.
Reklami Kapat